Kırtasiye

Kırtasiye sektöründe PP plakalarımız ile defter kitap kapağı, hazır defter kitap kabı, yoklama defteri kapağı, teknik proje çantaları, sunum dosyaları, dosya standları, telli dosyalar, vitraylar, şablonlar, cilt kapakları, silinebilir yıpranmaz tuvaller, masa üstü kalemlik ofis dosyaları vb. gibi bir çok ürün üretimi yapmaktayız. Markanıza özel ürünler ve isteğe göre şekillendirilebilir dosya ve kırtasiye malzemesi ithalat ve ihracatını yapıyoruz.

Kırtasiye alanda 20 yılı aşkın süredir profesyonel olarak yerli üretim yapmaktayız. Gelişimimizi yurtiçi ve yurtdışında bizimle birlikte yürüyen, fikir üreten ve bize destek sağlayan müşterilerimize ve sürekliliğini teknoloji ile birleştirdiğimiz inovatif düşünce tarzımıza borçluyuz. Kırtasiye ürünlerimizin satışı kardeş şirketimiz olan ABKA KIRTASİYE ve AMBALAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tarafından yapılmaktadır.

ABKA kırtasiye ürünlerimizi www.abka.com.tr adresimizi ziyaret ederek görebilir, üyelik kaydınızı oluşturduktan sonra siparişinizi verebilirsiniz. Kayıtlı iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir özel üretim ürünleriniz için teklif alabilirsiniz.